KNAUS LIFESTYLE - Apartament na kółkach

Są takie momenty, kiedy można ją odczuć, taką szczególną lekkość i łatwość, kiedy wszystko do siebie pasuje, jest uporządkowane, kiedy jest się wolnym i rozkoszuje się życiem. Innowacyjny koncept wnętrza przyczepy LIFESTYLE pozwala na tą wolność, ponieważ to coś więcej niż przyczepa – to loft nad morzem, to wysokiej klasy restauracja z kolacją przy świecach, to w końcu mobilny apartament na kołach dla pełnego komfortu nawet w podróży.
Dla młodych rodzin LIFESTYLE to apartament z łóżkami piętrowymi dla dzieci.
LIFESTYLE obiecuje wiele – i dotrzymuje wszystkiego. Innowacje przyszłości na dziś…
Bardzo przestronna kanapa Lounge zamienia się w bardzo wygodne łóżko podwójne. Łóżka piętrowe dla dzieci to układ idealny dla młodych rodzin.
Panoramiczne okna przy ławce tworzą harmonijną przestrzeń do czytania lub odpoczynku.
Kuchnia w przyczepie LIFESTYLE pozwoli na rozpieszczanie podniebień najbliższych! Przygotowywanie smakowitych posiłków z pomocą profesjonalnego wyposażenia w funkcjonalnej, nowoczesnej kuchni to czysta przyjemność!
Stół w połączeniu z ławką oraz krzesłami to punkt spotkań rodzinnych, aby dobrze zjeść, porozmawiać czy po prostu być razem.

Lifestyle jest nowością grupy Knaus- Tabbert, którą wyróżnia ciekawe wnętrze. Szary dywan na podłodze, tapicerka łącząca kolor szary i niebieski, a do tego szafki w kolorze drewna wpadającego w odcień szarości, to elementy, które tworzą nowoczesną i schludną przestrzeń. Podobać mogą się także zaokrąglone półki nad piętrowym łóżkiem, czy żaluzje zakrywające drzwi z dwoma oknami o zaokrąglonych rogach. Kuchnia jest półwyspem ustawionym w poprzek przyczepy w jej środkowej części, a boczny blat roboczy jest jednocześnie stołem barowym, do którego dostawiono wysokie krzesła.

Więcej w tej kategorii: Gdzie parkować ? ABC parkowania »