Innowacyjne namioty Herzog Aerolight

Jednym z najważniejszych i najpraktyczniejszych dodatków do przyczep kempingowych jest bez wątpienia przedsionek.  Wyjeżdżając na wypoczynek warto zabrać lub ( jeśli ktoś jeszcze nie posiada) kupić odpowiedni do warunków swojej przyczepy przedsionek. I tu sprawa się komplikuje, otóż na rynku jest wiele różnych namiotów i przedsionków: małe, duże, wodoodporne, dzielone na komory, ze stelażem i dmuchane. Tak, właśnie dmuchane. 

Pomysł dmuchanego przedsionka ma tyle zwolenników, ile przeciwników. My nie będziemy się nad tym rozstrząsać, gdyż przetestowaliśmy na własnej skórze i możemy co nie co o nim powiedzieć.

 

Zdecydowanym plusem może być czas ( bo przecież na wakacjach każda minuta się liczy! )  rozkładania takiego przedsionka. Przy kilku solidnych lekcjach rozkładania, każde kolejne zajmie Państwu ok. 10-15 minut. Do zestawu dołączona jest pompka, która nie tylko wpompowuje powietrze do stelaża, ale również je wypompowuje, gdy chcemy złożyć nasz przedsionek. Namiot jest solidnie wykonany,a co najważniejsze bardzo stabilny.  Plusem jest również brak jakichkolwiek elementów metalowych stelaża, wystarczy naciągnać namiot na przyczepę, nadmuchać poszczególne elementy i naciągnąć posługując się linkami i kołkami. 

 

Przykładem takiego namiotu jest ten proponowany od firmy HERZOG  - model Aerolight 

dostępny w rozmiarach 

Model Wymiary ( szer/gł/wys) Wielkość opakowania Waga nr referencyjny cena katalogowa
Aerolight Gr. 1  280 x 240 x 235-245 cm   85 x 37 x 37 cm   11,9 kg  070/015   599 EURO 
Aerolight Gr. 2  390 x 240 x 235-245 cm   85 x 37 x 37 cm   17,9 kg   070/016   699 EURO 

Dla każdego klienta kupującego namiot - 10 % ZNIŻKI !!!